fbpx

Apie

Mūsų verslo misija – suteikti klientui vertę ir nieko mainais atgal neprašyti. Mūsų verslo filosofija – kavos pupelėje glūdinti kokybės garantija. Mūsų verslo vizija – tai kava Lietuvio skoniui ir nepakartojamam pokalbiui.

Mūsų kavos produktų pirmoji linija yra pavadinta – Fika. Šiam pavadinimui įtaką padarė du faktoriai: Anne Morrow Lindbergh posakiai apie kavą – ‘geras pokalbis stimuliuoja tiek pat, kiek stipri juoda kava, ir po jų abiejų sunku užmigti’; ir švediškosios „fika reikšmės“ – kavos pertraukėlė/ kvietimas išgerti kavos susitikus neformalioje aplinkoje. Tai yra socialinis fenomenas, visų švedų pripažįstamas pretekstas sustoti ir pasimėgauti akimirka. Tad Boutique Coffee Fika ir yra socialus kavos puodelis kiekvienam!

Gera kava, mūsų nuomone, – tai skirtingų regionų aukštos kokybės kavamedžių pupelių kava. Fika kavos linijos produktai  – tai kruopščiai rinktų, plautų, bei natūraliai apdirbtų, saulėje džiovintų, lėtai skrudintų kavos pupelių mišiniai. Kruopščiai paskrudintos pupelės jau tapo mūsų prekės ženklu.

Išgrynindami stipriąsias skirtingų regionų kavos pupelių savybes, siekiame atskleisti geriausią kavos aromatą, bei skonį. Fika linijos kavos mišiniai skirtingi savo skoniu, bei aromatu, kurie leidžia kavos gurmanui pajusti kitokias įprasto gėrimo skonio spalvas.

Kodėl „Boutique Coffee“ siūlomas produktas yra kitoks?

 • Šie produktai sukurti pagal senosios itališkos kavos mokyklos eksperto Gennaro Aniello rekomendacijas, dėl ko mūsų kava ir yra savitai išskirtinė iš kitų Lietuvos skrudintojų kavų.
 • Mums rūpi tai, ką darome, todėl į viską žvelgiame su aistra ir užsidegimu!
 • Žalių kavos pupelių, naudojamų „Boutique Coffee“ produktuose, kokybė svarbi mums patiems, todėl jos kruopščiai atrenkamos, testuojamos ir prieš skrudinimo procesą yra dar kartą patikrinamos. „Boutique Coffee“ produkcijoje naudojamos žalios pupelės vertinamos pagal tarptautinę kokybės matavimo balų skalę (Q grade scale). Jų kokybė visuomet svyruoja nuo 77 iki 81 balo, t.y. kokybė pasirenkama tarp labai kokybiškos komercinės ir aukščiausios rūšies žalių pupelių, apibrėžiant 80- ties balų kokybės kriterijumi.
 • „Boutique Coffee“ kavos pupelės yra skrudinamos būgninėje skrudintuvėje, pagamintoje Italijoje. Lėtai skrudinant pavyksta išgauti kiekvienam regionui būdingus ypatingus kavos pupelių skonius. Skrudinant pupeles išsiskiria tam tikros medžiagos, kurios suteikia kavai išskirtinį skonį. Jeigu pupelės skrudinamos nepakankamai, neišsiskiria aromatinės medžiagos, todėl gaunama kava yra silpno skonio. Jeigu per daug – kava bus karti ir rupi.
 • „Boutique Coffee“ kavos pupelių skrudinimo procese yra nuolat tikrinama skrudinamų pupelių spalva, drėgmės lygis, deguonies kiekis bei pakuotės vientisumas.
 • „Boutique Coffee“ fikos kavos pupelės yra lėto skrudinimo. Vidutinis kavos pupelių skrudinimo procesas trunka 9-10 minučių, o tamsusis (stiprusis) – 11-15 minučių.

boutique kavos gamyba

„Boutique Coffee“ kavos pupelių mišiniai buvo kuriami ne vienerius metus, kad kavos pupelė virstų geros kavos vartotojo emocija. Šis mažas hobis virto stipria aistra kavai, norėjimu augti ir kartu ugdyti kavos gurmanų skonį ir žinias apie kavą. Netikėtai įsiliejus į kavos pupelių pasaulį, susikūrė vizija  – Ypatingos kavos (speciality coffee) klubui atsirasti.

Boutique Coffee klubo misija yra perteikti ypatingos mažais kiekiais skrudintos viso pasaulio skrudyklose kavos, užaugintos specialiuose  ūkiuose, subtilybes, ragavimo patirtį. Jo tikslas – suburti kavos gurmanų bendruomenę, kuriai nuoširdžiai būtų įdomu nuolatos pažinti ir gilintis į kavos paslaptis.

kavos edukacijos

Tai ne baristų edukacija, tai paprasto žmogaus domėjimasis visais įmanomais kavoje slypinčiais poskonių atradimais ir kavos pupelių unikalumu, taip pat kavos rinkoje vykstančiais pokyčiais, kavos ūkiuose egzistuojančios nelygybės mažinimu.

Tai jungimasis į kavos bendruomenę, kad galėtume ragauti dar neragautų kavos pupelių. O gal netgi atrasti savo hobį, kurio lig šiol netgi neturėjai. Kviečiame jungtis prie mūsų, dalyvauti organizuojamose Kavos Fika Edukacinėse pertraukėlėse ir gilintis į kavos pupelių pasaulį, kol dar turime galimybę, mat kavamedžiams ir jų plantacijoms gresia išnykimas.

fairtrade sertifikatas

„Boutique Coffee“ produkcija yra pažymėta sąžiningos prekybos (angl. fair trade) sertifikatu. Kava yra sertifikuota kaip pagaminta pagal sąžiningos prekybos standartus.

Sąžiningos prekybos organizacijos kuria prekybos partnerystes, grindžiamas skaidrumu ir pagarba, kuria siekiama didesnės tarptautinės prekybos teisingumo. Šios partnerystės prisideda prie darnaus vystymosi, teikdamos geresnes tarptautinės prekybos sąlygas kavos pupelių ūkininkams.

 

0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę